Přednášky a MOTIVACE

Sportovní úspěch, cesta k němu a potřebné zázemí pro jeho dosažení mají překvapivě mnoho společného s hledáním úspěchu a spokojenosti v zaměstnání nebo v byznysu a hlavně v osobním životě.

Při svých besedách, přednáškách a motivačních rozhovorech Jirka nenásilně přináší paralelu mezi jeho životním příběhem a úspěchem ve sportu k k hledání úspěchu a spokojenosti v zaměstnání, podnikání či studiu.

Jirká má zkušennosti s motivačními vystoupeními, besedami a přednáškami jak pro velké mezinárodní korporace, menší soukromé firmy, tak i pro státní instituce, vysoké školy, stejně jako pro studenty a žáky středních a základních škol.

Kromě svých sponzorů a partnerských firem přijal Jirka pozvání na přednášku či besedu pro společnosti jako např. Vodafone, British American Tobacco, T-Mobile, Victoria Volksbanken, Deutsche Bank, Home Credit, Unilever, Ahold, Brammer, Allianz, atd. 

"Nejsem klasický motivační řečník, jak je známe ze Spojených států a dalších anglosaských zemí. To ostatně v českých podmínkách stejně nefunguje. Raději nenásilně a skromně nechám své posluchače, aby si tu motivaci a to, co jim chci sdělit, našli v mém vyprávění a v mém příběhu sami..."   

zpět do o mně

Generální
sponzor

DAS

Hlavní
partneři

NutrendDCCS
© 2013 - Jiří Ježek; webdesign saKra; CMS Toolkit