Přednášky a MOTIVACE

Sportovní úspěch, cesta k němu a potřebné zázemí pro jeho dosažení mají překvapivě mnoho společného s hledáním úspěchu a spokojenosti v zaměstnání nebo v byznysu a hlavně v osobním životě.

Při svých besedách, přednáškách a motivačních rozhovorech Jirka nenásilně přináší paralelu mezi jeho životním příběhem a úspěchem ve sportu k hledání úspěchu a spokojenosti v zaměstnání, podnikání či studiu.

Jirká má zkušennosti s motivačními vystoupeními, besedami a přednáškami jak pro velké mezinárodní korporace, menší soukromé firmy, tak i pro státní instituce, vysoké školy, stejně jako pro studenty a žáky středních a základních škol.

Kromě svých sponzorů a partnerských firem přijal Jirka pozvání na přednášku či besedu pro společnosti jako např. Vodafone, British American Tobacco, T-Mobile, Victoria Volksbanken, Deutsche Bank, Home Credit, Unilever, Ahold, Brammer, Allianz, Raiffeisen Bank, Raiffeisen stavební spořitelna, ČMSS, Modrá Pyramida stavební spořitelna, Fincentrum, Edwards Lifesciences, MOL ČR, Renomia Network, Hewlett Packard Enterprise, ŠKOFIN (Volkswagen Financial Services), atd. 

"Nejsem klasický motivační řečník, jak je známe ze Spojených států a dalších anglosaských zemí. To ostatně v českých podmínkách stejně nefunguje. Raději nenásilně a skromně nechám své posluchače, aby si tu motivaci a to, co jim chci sdělit, našli v mém vyprávění a v mém příběhu sami..."   

zpět do zajímavostí

Generální
sponzor

DAS

Hlavní
partneři

NutrendDCCS
© 2013 - Jiří Ježek; webdesign saKra; CMS Toolkit