reklamní KAMPANĚ

Jirka aktivně spolupracuje na propagaci služeb a produktů svých sponzorských a partnerských firem. Je to součást aktivního přístupu, který je podle Jirky samozřejmou spoluprací mezi sportovcem a firmou, která ho podporuje.

Přirozená je propagace produktů a služeb, které Jirka využívá při svých sportovních aktivitách. Ta je založena na jeho úspěších a reputaci, kterou má Jirka ve sportovním prostředí. 

Kromě těchto reklamních a propagačních aktivit využívají firmy Jirku i ke klasickým kampaním a reklamním akcím v médiích a pro eventy. I zde se jedná hlavně o firmy, které s Jirkou spolupracují dlouhodobě, jako D.A.S., pojišťovna právní ochrany (tištěné reklamy, rozhlasové spoty), NUTREND (billboardy, on-line reklama, tisk, eventy), DURATEC (tisk, on-line reklamy, eventy), ALPECIN (on-line reklama www.pomocvlasum.cz, sociální sítě a eventy), MOIRA (tisk, on-line reklama), RESPORTICA (on-line reklama) atd.

Jirka byl též oficiální tváří pro mediální a billboardové kamaně Českého paralympijského týmu před Hrami v Sydney 2000, Aténách 2004, Pekingu 2008 a v Londýně 2014

zpět do zajímavostí

Generální
sponzor

DAS

Hlavní
partneři

NutrendDCCS
© 2013 - Jiří Ježek; webdesign saKra; CMS Toolkit